Valokorkeussäätimen moottorilla, ilman polttimoita
Varusteet:
ajoneuvoihin, joissa valojen korkeussäätö (sähköllä)
Vasen / oikea liikenne:
Oikeanpuoleiselle liikenteelle
Lyhdyn muoto:
Halogeeni
Rekisteröity tyyppi:
ECE-tarkastettu
Käyttö:
Sähköinen
Vuosimallista:
2003
Hehkulampun kantamalli:
P14.5s, PX26d
parilliset tuotenumerot:
551-1149R-LD-EM
Ammattilaisen on tehtävä asennus/irrotus!
Tila:
Täysin
Lisää +
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat!
Tarjoamme:
laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
erikoistarjouksia
ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
Ajovaloumpio ABAKUS 551-1149L-LD-EM yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit
Renault Master 2 Van; Renault Master 2 Flatbed Kuorma-auto; Renault Master II Bussi; Opel Movano Van x70; Movano A Bussi (X70); Opel Movano Flatbed Kuorma-auto