GSP 259352 Vetoakseli Toyota Yaris P9 546mm, 5MT/6MT/Sequential A
Pituus (mm): | 546 |
Ulkohammastus, pyöränpuoli: | 26 |
Vaihteistomalli: | 5MT/6MT/Sequential A |
Tiivisteen läpimitta [mm]: | 55,6 |
Sisähammastus, vaiht. kiinn.: | 24 |
Tila: | Täysin |
-
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat! Tarjoamme:
- laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
- erikoistarjouksia
- ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
-
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
-
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
-
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
Vetoakseli GSP 259352 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Toyota Yaris P9 |
Moottorit | 1.4 D-4D |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 90 ZS |
Teho (kilowatteina) | 66 kW |
Valmistusvuosi | 2005-2012 |
Valmistajan tuotenumero | GDS59352 |
OE-osanumero(t) | 4347009L30 |
- CIFAM: 621-001
- METELLI: 21-0001
Vastaamme kysymyksiisi tuotteesta! Selvitämme kaikki kysymykset, jotka liittyvät meidän varaosiimme. topautoosat.fi Varaosa tukea!
Jaa ajatuksesi ja kokemuksesi muiden käyttäjien kanssa
Asiakkaamme olivat kiinnostuneita myös näistä
GSP GDS59352 Vetoakseli 546mm, 5MT/6MT/Sequential A Pituus: 546mm, Ulkohammastus, pyöränpuoli: 26 autoosi