MANN-FILTER C 1942 Ilmansuodatin Ø 189 mm, Suodatinpanos
Tuotenumero: C 1942
Tuotemerkki: MANN-FILTER
Käyttönumerot: MANN-FILTER C 1942
Tiedot
Suodatintyyppi:
Suodatinpanos
Korkeus (mm):
57
Sisäläpimitta [mm]:
110
Läpimitta [mm]:
189
Sisäläpimitta 2 [mm]:
110
Tila:
Täysin
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat!
Tarjoamme:
laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
erikoistarjouksia
ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
Ilmansuodatin MANN-FILTER C 1942 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit
Corolla E80; Corolla E70; Starlet P60 Farmari; Corolla IV Sedan (E70); Starlet P 6; Toyota Celica TA60 Coupe; Corolla V Liftback (E80); Corolla IV Farmari (E70); Charmant; Celica III Hatchback (A60)