Hehkutulppa 11065-D 9701 BERU, NGK
Tiedot
Kierremitta:
M10x1.25
Pituus (mm):
Jännite (V):
11
Avainväli:
12
Tila:
Täysin
Alkuperäisnumero
Jos osaa ei tilapäisesti ole varastossa, voit sen sijaan käyttää näitä osia:
Tiedot
Kokonaispituus (mm):
88
Kierremitta:
M10x125
Jännite (V):
11
Avainväli:
12 mm
Hehkutulppatyyppi:
Hehkutulppa, puikko
Asennussyvyys (mm):
19
Kiristysmomentti enintään [Nm]:
18
Tila:
Täysin
Alkuperäisnumero
Pituus (mm):
12
M10x1.25mm
84
Asennussyvyys (mm):
18,5
Liittimet:
M4
Kokonaispituus (mm):
86
47, 20
Läpimitta:
5
84
18,5
Liittimet:
M4
Tunnusluku:
Twin Coil
86
47, 20
Läpimitta:
5
Hehkutulppatyyppi:
Metallihehkutulppa
19
Paino [kg]:
Ulkokierremitta:
81,5
11,0
12 mm
Keraaminen hehkutulppa
19,0
Vastus [Ohm]:
0,8
Hehkutulppa HERTH+BUSS JAKOPARTS 11065D9701 11V M10x1,25, Hehkutulppa, puikko, jälkihehkutuksenkestävä, 47, 18,5 mm, 83 mm, 15 Nm, 35 Nm
83
Hehkutulppa, puikko, jälkihehkutuksenkestävä
M4/2Nm
Kiristysmomentti:
15
Katkeamismomentti [Nm]:
35
Tähän tuotteeseen ilmainen toimitus
Tuotenumero:
SKGP-1890038
Hehkutulppa FLENNOR 11065D9701 11V M 10x1,25
Tuotenumero:
SKGP-1890056
88
12 mm