Jarruletku 26550-FC040 HELLA, FTE
Tiedot
Pituus (mm):
515
Kierremalli:
sisäkierteellä
Kierremitta:
M10x1
Tila:
Täysin
Jos osaa ei tilapäisesti ole varastossa, voit sen sijaan käyttää näitä osia:
Tiedot
Pituus (mm):
550
Kierre 1:
INN M10x1.0
kierre 2:
BANJO 10.0 mm
Paino [kg]:
0,15
Parituote:
SL 5243
Tila:
Täysin
valmistenumerolle:
Asennuspuoli:
Taka-akseli, vasen
550
Kierre 1:
16
kierre 2:
M10
M10x1
Banjo
Kokonaispituus (mm):
530
Banjo
Kierremalli:
sisäkierteellä
560
Sisäläpimitta [mm]:
10
Sisäläpimitta 2 [mm]:
9
Asennuspuoli:
Taka-akseli, vasen
545
F10X1
10
530
Sisäkierre 1 [mm]:
M10×1 DF
Kierrrepituus 1 [mm]:
16
Jarruletku LPR 26550FC040 545 mm, F10x1, M10X1
545
F10x1, M10X1
Jarruletku SAMKO 26550FC040 M10X1
BANJO D.10
Tuotenumero:
SKBH-0820403
F10X1
Jarruletku BLUE PRINT 26550FC040 Taka-akseli, vasen, 552 mm
552
Paino [kg]:
0,150
Jarruletku TRISCAN 26550FC040 F10x1, 552 mm
Kokonaispituus (mm):
552
Jarruletku FERODO 26550FC040 550 mm, F 10X1