SANDO SAC77138.2 Ilmastoinnin kompressori Opel Karl (C16) SC06E, 12V, PAG 46, R134a, R1234yf
Tuotenumero: SAC77138.2
Tuotemerkki: SANDO
Käyttönumerot: SANDO SAC77138.2
Tiedot
Kompressoriöljy:
PAG 46
Valmistaja rajaus:
DENSO
Öljyntäyttömäärä [ml]:
100
Kompressorin tunnus:
SC06E
Hihnapyörä-Ø[mm]:
92
kiiloja:
5
Kylmäaine:
R134a, R1234yf
Jännite (V):
12
Hihnapyörät:
Moniurahihnapyörä
Paino [g]:
4000
Kiinnitysreikien lukumäärä:
3
Liittimet:
Flangia
Vaihto-osa
Vasen / oikea liikenne:
Oikean-/vasemmanpuolinen ohjaus
Kiinnitysmalli:
Suorakiinnitys
Valmistaja:
OPEL
Tila:
Uudelleenvalmistettu
Lisää +
Artikla vaihdettavat plus talletus 100,40 € (sis. alv 25%) saat pantin takaisin kun palautat vanhan vastaavan osa
TÄRKEÄÄ Ilmastointilaitteen kompressorin vaihtaessa Kuivaaja on vaihdettava ja järjestelmän pestävä! Muuten menetät takuu!
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat!
Tarjoamme:
laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
erikoistarjouksia
ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.