BOSCH 9 460 610 334 Ruiskutuspumppu NISSAN SUNNY Diesel, Jakajapumppu
Ruiskutusjärjestelmä: | Jakajapumppu |
Polttoaine: | Diesel |
Tila: | Täysin |
-
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat! Tarjoamme:
- laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
- erikoistarjouksia
- ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
-
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
-
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
-
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
Tarkista OE-numero
Ruiskutuspumppu BOSCH 9 460 610 334 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | SUNNY 2 (N13); Nissan Sunny 2 N13; Sunny B12 |
Moottorit | 1.7 D |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 54 hv |
Teho (kilowatteina) | 40 kW |
Valmistusvuosi | 1986-1991 |
Valmistajan tuotenumero | NP-VE 4/8 F 2500 LNP 3, NP-VE 4/8 F 2500 LNP 374 |
OE-osanumero(t) | NP-VE 4/8 F 2500 LNP 3 |
- BOSCH — NP-VE 4/8 F 2500 LNP 3
Vastaamme kysymyksiisi tuotteesta! Selvitämme kaikki kysymykset, jotka liittyvät meidän varaosiimme. topautoosat.fi Varaosa tukea!
Jaa ajatuksesi ja kokemuksesi muiden käyttäjien kanssa
Asiakkaamme olivat kiinnostuneita myös näistä
BOSCH NP-VE 4/8 F 2500 LNP 3, BOSCH NP-VE 4/8 F 2500 LNP 374 Ruiskutuspumppu Diesel, Jakajapumppu autoosi