DT Spare Parts 4.66760 Ohjaustehostimen pumppu MERCEDES-BENZ SPRINTER Hydraulinen, 116 bar, Paineenrajoitin venttiili, M16x1,5, Siipikennopumppu, Pyörimissuunta myötäpäivään
Tuotenumero: 4.66760
Tuotemerkki: DT Spare Parts
Käyttönumerot: DT SPARE PARTS 541 0150 10
Tiedot
Paine (bar):
116
Käyttö:
Hydraulinen
Venttiilimalli:
Paineenrajoitin venttiili
Pyörimissuunta:
Pyörimissuunta myötäpäivään
Pumpputyyppi:
Siipikennopumppu
Kierre ulostulo:
M16x1,5
Nettopaino [g]:
2135
Tila:
Täysin
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat!
Tarjoamme:
laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
erikoistarjouksia
ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.