Takaisin
Maa
Takaisin
Ajoneuvoni
-
Varaosat autoosi

-
Tiedot
| Pistokoskettimien lukumäärä: | 2 |
| Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: | ilman kaapelia |
| Tunnistinmalli: | Induktiivi anturi |
| Kopan väri: | valkoinen |
| Vastus [Ohm]: | 1300 |
| Tila: | Täysin |
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat! Tarjoamme:
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
| Automallit | Land Rover Discovery 2; MG MGF; Land Rover Defender Pick-up; Land Rover Defender Cabriolet |
| Moottorit | 2.5 Td5 4x4; 1.8 i VVC |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 122-146 hv |
| Teho (kilowatteina) | 90-107 kW |
| Valmistusvuosi | 1995-2016 |
| Valmistajan tuotenumero | 79258 |
| OE-osanumero(t) | NSC 100790, NSC 100380 |
Vastaamme kysymyksiisi tuotteesta! Selvitämme kaikki kysymykset, jotka liittyvät meidän varaosiimme. topautoosat.fi Varaosa tukea!
Jaa ajatuksesi ja kokemuksesi muiden käyttäjien kanssa
FAE 79258 Impulssianturi, kampiakseli 2-napaa, Induktiivi anturi, ilman kaapelia Pistokoskettimien lukumäärä: 2-napaa autoosi