Takaisin
Maa
Takaisin
Ajoneuvoni
-
Varaosat autoosi

-
Tiedot
| Kierremitta: | M14x1,5 mm |
| Pistokoskettimien lukumäärä: | 4 |
| Pistokkeen kotelon muoto: | Kulmikas |
| OE-numerolle: | 161 542 34 17 |
| Liittimen väri: | musta |
| Tila: | Täysin |
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat! Tarjoamme:
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
| Automallit | Kyron SUV; Ssangyong Actyon 1; Ssangyong Actyon Sports I |
| Moottorit | 2.0 Xdi 4x4; 2.0 Xdi; 200 Xdi 4WD; 2.0 Xdi 4WD |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 136-155 hv |
| Teho (kilowatteina) | 100-114 kW |
| Valmistusvuosi | 2005-2026 |
| Valmistajan tuotenumero | 82.2366 |
| OE-osanumero(t) | 161 542 34 17 |
Vastaamme kysymyksiisi tuotteesta! Selvitämme kaikki kysymykset, jotka liittyvät meidän varaosiimme. topautoosat.fi Varaosa tukea!
Jaa ajatuksesi ja kokemuksesi muiden käyttäjien kanssa
FISPA 82.2366 Tunnistin, jäähdytysnesteen lämpötila Pistokoskettimien lukumäärä: 4-napaa autoosi