Takaisin
Maa
Takaisin
Ajoneuvoni
-
Varaosat autoosi
Pistokoskettimien lukumäärä: | 3 |
Sytytyspuola: | Suorasytytyspuolamoduuli |
Sisään/ulosmeno aukkojen lukumäärä: | 1 |
Erittely: | With Red Wire, With White Wire |
Tila: | Täysin |
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat! Tarjoamme:
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
Tarkista OE-numero
Automallit | CJ5 - CJ8 SUV Cabriolet; Firebird III Coupe; Corvette C4 Cabriolet; Camaro II Coupe; Camaro III Coupe; Caprice III Sedan; Deville VII; Eldorado XI Coupe; Electra 6 Sedan |
Moottorit | 2.5; 5.0; 5.7; 4.6; 4.5; 3.8 |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 88-305 hv |
Teho (kilowatteina) | 65-224 kW |
Valmistusvuosi | 1970-1999 |
Valmistajan tuotenumero | CG-01 |
OE-osanumero(t) | 1876209, 1985474, 1988908 |
Vastaamme kysymyksiisi tuotteesta! Selvitämme kaikki kysymykset, jotka liittyvät meidän varaosiimme. topautoosat.fi Varaosa tukea!
Jaa ajatuksesi ja kokemuksesi muiden käyttäjien kanssa
MOBILETRON CG-01 Sytytyspuola 3-napaa, Suorasytytyspuolamoduuli Pistokoskettimien lukumäärä: 3-napaa autoosi