G1-1512S OPTIMAL Raidetangon pää M14 x 2,00 RHT M mm, Etuakseli, vasen, Ulompi, Itselukittuvalla mutterilla LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE, DISCOVERY: Tilaa nyt!
OPTIMAL G1-1512S Raidetangon pää LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE, DISCOVERY M14 x 2,00 RHT M mm, Etuakseli, vasen, Ulompi, Itselukittuvalla mutterilla
Tuotenumero: G1-1512S
Tuotemerkki: OPTIMAL
Käyttönumerot: OPTIMAL G1-1512S
Tiedot
Asennuspuoli:
Etuakseli, vasen, Ulompi
Pituus (mm):
116
Sisäkierre (mm):
M18 x 1,50 RHT F
Ulkokierre [mm]:
M14 x 2,00 RHT M
Kartionousu:
1/6
Parituote:
G1-1513S
Tarvittava kappalemäärä:
1
Pultti/mutteri malli:
hukkaamattomalla levyllä
Korvaava tuote / korvaava tiedote 2:
Itselukittuvalla mutterilla
Kartiomitta 1 [mm]:
16,6
Kartiomitta 2 [mm]:
22,9
Tila:
Täysin
Lisää +
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat!
Tarjoamme:
laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
erikoistarjouksia
ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.