Takaisin
Maa
Takaisin
Ajoneuvoni
-
Varaosat autoosi

-
Tiedot
| Asennuspuoli: | Taka-akseli |
| Jousimalli: | Kierrejousi kiinteällä lankaläpimitalla |
| Pituus (mm): | 317 |
| Läpimitta: | 101 |
| Paino [kg]: | 3,00 |
| Värimerkintä: | punainen (2x), sininen |
| Tila: | Täysin |
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat! Tarjoamme:
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
| Automallit | Mercedes A209 |
| Moottorit | CLK 200 Kompressor; CLK 280; CLK 350; CLK 240 |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 163-272 hv |
| Teho (kilowatteina) | 120-200 kW |
| Valmistusvuosi | 2003-2010 |
| Valmistajan tuotenumero | 19345 |
| OE-osanumero(t) | 209 324 0104, A 209 324 0104 |
Vastaamme kysymyksiisi tuotteesta! Selvitämme kaikki kysymykset, jotka liittyvät meidän varaosiimme. topautoosat.fi Varaosa tukea!
Jaa ajatuksesi ja kokemuksesi muiden käyttäjien kanssa
SUPLEX 19345 Jousi (auton jousitus) Taka-akseli, Kierrejousi kiinteällä lankaläpimitalla, punainen (2x), sininen Ø: 101mm, Pituus: 317mm autoosi