TRW PHD947 Jarruletku 350 mm, M10x1, sisäkierteellä
Tuotenumero: PHD947
Tuotemerkki: TRW
Käyttönumerot: TRW PHD947
Tiedot
Pituus (mm):
350
Kierre 1:
M10x1
kierre 2:
Banjo
Kierremalli:
sisäkierteellä
Läpimitta 2 [mm]:
10,05
Tila:
Täysin
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat!
Tarjoamme:
laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
erikoistarjouksia
ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
Jarruletku TRW PHD947 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit
Chevrolet Aveo T250; Aveo / Kalos Sedan (T250; T255); Daewoo Kalos T200; Kalos Hatchback; Chevrolet Aveo Schrägheck; Chevrolet Aveo T200; Kalos Sedan; Chevrolet Kalos Sedan