BUGIAD BNX74009 NOx-sensori, NOx.katalysaattori Nokihiukkassuodattimen jälkeen, SCR-katalysaattorin jälkeen, katalysaattorin jälkeen
Tuotenumero: BNX74009
Tuotemerkki: BUGIAD
Käyttönumerot: BUGIAD BNX74009
Tiedot
Paino [kg]:
0,22
Asennuspuoli:
Nokihiukkassuodattimen jälkeen, SCR-katalysaattorin jälkeen, katalysaattorin jälkeen
Kaapelinmitta (mm):
450
Pistokoskettimien lukumäärä:
5
Pistokkeen kotelon muoto:
Soikea
Lambdatunnistin:
Kierre, esivoideltu
Kiinnitysreikien lukumäärä:
2
Huomioi ajoneuvovalmistajan vaatimukset
Huomioi asennusoohje
Tarkasta OE-numero
Tila:
Täysin
Lisää +
Houkuttelevat hinnat
Shoppaile siellä, missä tarjoukset ovat!
Tarjoamme:
laajan valikoiman autotuotteita houkuttelevin hinnoin
erikoistarjouksia
ilmainen toimitus tilauksille, joiden arvo ylittää tietyn summan
Nopea toimitus
Onko sinun korjattava autosi kiireellisesti? Hanki tarvitsemasi osat nopeasti. Katso lisätiedot toimitusehdoistamme.
Helppo palautus tai vaihto
Voit helposti vaihtaa tuotteen toiseen tai palauttaa sen varastollemme tavanomaisen palautusajan sisällä ja saada rahasi takaisin. Seuraa tätä linkkiä saadaksesi lisätietoja palautuksen ja vaihdon ehdoista. Sinulla on myös mahdollisuus pidentää vakiopalautusaikaa 14 päivästä 100 päivään käyttämällä Turvallinen tilaus -vaihtoehtoa.
Ammattimaista apua
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta tai tilauksesta? Voit lukea vastauksia täällä tai ottaa yhteyttä asiakaspalvelijoihimme haluamallasi tavalla.
Vasen / oikea liikenne:
Vasemmanpuoleiselle liikenteelle, Oikeanpuoleiselle liikenteelle
Asennuspuoli:
ennen nokihiukkassuodatinta, ennen SCR-katalysaattoria, Nokihiukkassuodattimen jälkeen, SCR-katalysaattorin jälkeen, ennen katalysaattoria